Polecamy
Kubica nie wróci do rajdów – „To nie ma sensu”
Rajdy samochodowe

Kubica nie wróci do rajdów – „To nie ma sensu”

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wszystko jasne, Robert Kubica nie planuje powrotu do rajdów samochodowych. W rozmowie z TVP Sport Polak wytłumaczył swoją decyzję.

Robert Kubica poinformował w zeszłym roku, że nie planuje powrotu do niemieckiej serii DTM, w której rywalizował w ubiegłym sezonie. Pomimo ciężkich warunków, Polakowi udało się wywalczyć punkty.

Po rezygnacji z niemieckiej serii wyścigów pojawiły się głosy jakoby Kubica miał sie przygotowywać do startów w ramach serii WRC, gdzie stworzyłby zespół z Kajetanem Kajetanowiczem.

Wszelkie wątpliwości i pogłoski rozwiał sam zainteresowany na antenie TVP Sport – „Rajdy są zupełnie innym sportem. To tak, jakbym miał trenować siatkówkę, ale czasem musiałbym być na ławce zespołu koszykarskiego. Jedno z drugim się trochę kłóci. Na dzisiaj nie ma to sensu. Kłóciłoby się to z moim głównym celem. Nie po to odszedłem od rajdów, żeby wracać po pięciu latach, mieszając Formułę 1 i moją rolę w zespole z rajdami. Te dwa sporty są tak różne, że się kłócą ze sobą”

(Photo by Maxime Agnelli on Unsplash)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wpływają naturalne aromaty na nasze samopoczucie?
Jak wpływają naturalne aromaty na nasze samopoczucie?
Odkryj, jak naturalne aromaty wpływają na Twoje samopoczucie, zdrowie i produktywność. Zaufaj mocy natury i popraw swoje codzienne funkcjonowanie.
<strong>Starożytna praktyka, która cieszy się coraz większą popularnością</strong>
Starożytna praktyka, która cieszy się coraz większą popularnością
Joga to system ćwiczeń, które łączą w sobie elementy fizyczne, mentalne i duchowe. Jest to starożytna praktyka pochodząca z Indii, która ma już ponad 5000 lat. Dziś joga cieszy się dużą popularnością na całym świecie i coraz więcej ludzi zaczyna ją praktykować.
Jak prawidłowo postępować z padłymi zwierzętami: poradnik utylizacji
Jak prawidłowo postępować z padłymi zwierzętami: poradnik utylizacji
Poradnik krok po kroku, jak odpowiednio zająć się padłymi zwierzętami oraz informacje o najbezpieczniejszym i najbardziej odpowiedzialnym sposobie ich utylizacji.
Ostatnie wpisy